به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

قیمت انواع روغن روانکاری صادراتی

امروزه روغن روانکاری با استفاده از متریال درجه یک و توسط تکنولوژی مدرن و پیشرفته و طبق استانداردهای لازم در شرکت های تولید کننده با بهترین کیفیت تولید می شود و در داخل و خارج از کشور ارائه می شود. روغن روانکاری صادراتی از کیفیت بالایی برخوردار بوده و با توجه به کاربرد فراوان و کارایی مطلوب دارای قیمت مناسبی است.

138b415f97d42c872bdeb56e47e36652 - قیمت انواع روغن روانکاری صادراتی

انواع روغن روانکاری صنعتی کدام اند؟

a7a4560bef29ba2a5f65956cfdefd723 - قیمت انواع روغن روانکاری صادراتیدر سیستم انواع ماشین آلات صنعتی و خودروها قطعاتی وجود دارند که به منظور کارایی و عملکرد بهتر از روغن روانکاری استفاده می کنند. روغن روانکار همان طور که از نامش پیداست برای روان کردن قطعات و جلوگیری از سایش مورد کاربری قرار می گیرد.
این محصول دارای نمونه های مختلفی است و انواع روغن روانکاری عبارتند از: روغن روانکاری صنعتی، گریس و روانکار های ویژه که هر کدام دارای ویژگی ها و قابلیت های متفاوتی می باشند.

اگر به طور مرتب  و به دفعات منظم از این محصول استفاده گردد در افزایش طول عمر دستگاه ها بسیار مؤثر است و از خوردگی سیستم های صنعتی پیشگیری می کند.
از انواع روغن های صنعتی در دستگاه ها و ماشین آلات سنگین، خودروها، پمپ ها، کمپرسور، توربین ها و … استفاده می کنند و ضمن حفاظت از قطعات داخلی این وسایل باعث کارکرد بهتر آنها می شود. قیمت این محصول با توجه به نوع، کیفیت، برند و شرکت تولید کننده و … متفاوت می باشد.

فروشنده روغن روانکاری صادراتی

19dd5cf66194c18079e34e4fde32b6aa - قیمت انواع روغن روانکاری صادراتیفروشنده روغن روانکاری صادراتی از فروش این محصول سود بسیار خوبی می برد، چرا که بسیاری از صنایع نظیر کشاورزی و راه سازی و … از خریداران عمده این محصول می باشند و برای روانکاری ماشین آلات سنگین به این محصول نیاز دارند.

امروزه برندهای زیادی در زمینه تولید انواع روغن روانکاری در حال فعالیت هستند که علاوه بر تأمین نیاز بازار داخلی  این محصول را به بسیاری از کشورهای اطراف نیز ارسال می کنند.
صادرات این روغن توسط شرکت های بازرگانی انجام می شود که روغن صادراتی را با ضمانت کیفیت و در بسته بندی های متنوع با حجم های مختلف به کشورهایی نظیر عراق، افغانستان، حوزه خلیج فارس و … صادر می کنند که به دلیل کیفیت بالا و کارایی ایده آل در کشورهای مقصد نیز فروش بالایی را به خود اختصاص داده است و مورد پسند مشتریان زیادی واقع شده است.
صادرات این محصول علاوه بر سود فراوان برای شرکت های صادر کننده برای کشورمان نیز ارزآوری خوبی به همراه دارد و باعث بهبود رونق تجاری ایران با سایر کشورهای اطراف می شود. 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.