به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

فروشندگان روغن مخصوص روانکاری در بازار

روغن مخصوص روانکاری نوعی روغن است که قابل استفاده برای کلیه ماشین آلات صنعتی پیچیده و ساده می باشد. ترکیبات این گونه روغن ها برای مصارف فوق با هم تفاوت دارد و به همین دلیل به دو گروه روغن های سبک و سنگین تقسیم بندی می شوند که قابل استفاده در ماشین آلات خاص خود می باشند. برای خرید روغن مخصوص روانکاری می توانید از این سایت که یکی از فروشندگان بزرگ این محصول در بازار می باشد اقدام نمایید.

274dcca43ac01fdf342bbc8ab4ace53e - فروشندگان روغن مخصوص روانکاری در بازار

سازگاری روغن روانکاری با قطعات پلاستیکی

e29b1b8623ba14289c2352bde984e555 - فروشندگان روغن مخصوص روانکاری در بازار روغن روانکاری دسته ای از مواد هستند که در ماشین آلات و قطعات مختلف یک دستگاه به کار برده می شوند. اهمیت استفاده از این روغن ها بسیار زیاد است و عملا در صورت عدم استفاده قطعات و اجزای یک ماشین دچار اصطکاک و کندی حرکت شده که این عمر خود کاهش عمر قطعات آن را به دنبال دارد.

از آنجا که اصطکاک موجود در بین قطعات تولید حرارت می کند استفاده از روغن های روانکاری سبب انتقال و جابجایی حرارت و گرما می شوند. به همین دلیل به این روغن ها سیال های انتقال حرارت نیز اطلاق می شود.

طبق نظر کارشناسان تنها روغن روانکاری می تواند تضمین کننده کیفیت دستگاه و کارکرد صحیح آن باشد. بیشتر آسیب هایی که به ماشین ها و دستگاه های مختلف وارد می شود نشان از عدم استفاده از روغن می باشد. 

این ترکیبات شامل روغن های پایه و یک سری افزودنی ها می باشد که بر همین اساس ارقام مختلفی دارند. ساخت این مواد به گونه ای است که با کلیه قطعات دستگاه مورد نظر از جمله قطعات پلاستیکی همخوانی داشته و به آنها آسیبی وارد نسازد.

شرکت تولید روغن مخصوص روانکاری

c947215cb4ccd4bea93ab82c50f19b84 - فروشندگان روغن مخصوص روانکاری در بازار شرکت تولید روغن روانکاری تولید کننده این روغن ها به سه شکل مایع، نیمه جامد یا گریس مانند و جامد می باشد. 

هر کدام از این ترکیبات برای ماشین های خاصی به کار می روند که ویسکوزیته یا غلظت خاصی دارند. تولید این مواد بر اساس فرمول های مختلف صورت می گیرد. دسته ای از این روغن ها را اصطلاحا روغن های بر پایه نفتی گفته می شود و پایه برخی روغن های دیگر پایه معدنی است.

تولید روغن های روانکاری بر اساس میزان عرضه و تقاضا صورت می گیرد و به همین دلیل یکی از پر فروش ترین و پر مصرف ترین روغن های روانکاری روغن موتوری است که در موتور خودرو ها مورد استفاده قرار می گیرد.

استاندارد های خاصی وجود دارد که شرکت تولید کننده ملزم به رعایت آنها می باشد. مثلا غلظت یا ویسکوزیته تحت عنوان ویسکوزیته کمینه، بیشینه و متوسط یکی از فاکتور هایی است که در این زمینه در نظر گرفته شده و تعیین کننده گرید روغن می باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.