به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

فروشندگان روغن روانکاری جکی در تهران

روغن روغن کاری، که گاهی اوقات روان کننده نامیده می شود، دسته ای از روغنهایی است که برای کاهش اصطکاک، گرما و پخش کننده روغن بین اجزای مکانیکی که با یکدیگر در تماس هستند مورد استفاده قرار می گیرد. روغن روانکاری جکی در وسایل نقلیه موتوری استفاده می شود، جایی که به طور خاص به عنوان روغن موتور و مایع انتقال شناخته می شود.

5946cccb89992c878ed0316ae2d9521a - فروشندگان روغن روانکاری جکی در تهران

قابلیت های روغن روانکاری جکی

e5a9af1eed6eb60112acc1107a6010ce - فروشندگان روغن روانکاری جکی در تهران دو دسته اساسی روغن روان کننده وجود دارد: برگرفته از مواد معدنی و مصنوعی. روان کننده معدنی روغنهای تصفیه شده از روغن خام طبیعی هستند. روان کننده مصنوعی روغنهای روان کننده ای هستند که در صنعت تولید می شوند.

روغنهای روان کننده معدنی در حال حاضر به دلیل کم هزینه بودن استخراج از روغن خام، رایج ترین نوع هستند. علاوه بر این، روغنهای معدنی می توانند برای داشتن ویسکوزیته متفاوت تولید شوند، بنابراین آنها را در طیف گسترده ای از کاربردها مفید می سازند.

یکی از قابلیت روغن روانکاری با ویسکوزیته های مختلف، می توانند با هم مخلوط شوند و ترکیب آنهاست که باعث می شود برخی روغنها بسیار مفید باشند.

به عنوان مثال، روغن موتور معمولی، عموماً ترکیبی از روغن ویسکوزیته پایین است که امکان شروع آسان در دمای خنک و روغن ویسکوزیته بالا را برای عملکرد بهتر در دمای معمولی در حال اجرا فراهم می کند. 

استفاده از روغن های روان کننده در وسایل نقلیه برای عملکرد آنها بسیار مهم است. هنگامی که یک موتور به درستی روغن کاری می شود، نیاز به کار کمتری در پیستون های متحرک دارد، زیرا پیستون ها به راحتی می چسبند. در طولانی مدت، این بدان معنی است که خودرو قادر است در حالی که از سوخت کمتری استفاده می کند و در دمای پایین تر نیز کار کند. به طور کلی، استفاده صحیح از روغن روان کننده در خودرو باعث افزایش راندمان و کاهش میزان فرسودگی در قطعات موتور متحرک می شود.

پخش کننده روغن روانکاری جکی

08b1783187b3e645a34dd3b130a12f47 - فروشندگان روغن روانکاری جکی در تهران از آنجا که روغن های روان کننده منبع با ارزشی هستند، تلاش های زیادی برای بازیافت روغن های استفاده شده صورت گرفته است. روغن روانکاری استفاده شده در “پالایشگاه ها” بازیافت می شود. ناخالصی های موجود در روغن استفاده شده، مانند سوخت صنعتی از هم جدا می شوند و روغن با استفاده از تقطیر خلاء جداسازی می شود. این زباله سنگین را در خود جای می دهد که حاوی مواد افزودنی و فرآورده های نفتی است. روغن استخراج شده پس از انجام یک سری فرآیندهای پالایش برای حذف سایر ناخالصی ها،تصفیه می شود و این محصول برای انواع مصارف به سه ویسکوزیته مختلف تفکیک می شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.