به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

فروشندگان روغن روانکاری تردمیل در بازار

روغن روانکاری تردمیل در صورتی که تسمه های دستگاه کند شود، مورد استفاده قرار می گیرد. تمامی دستگاه های ورزشی پس از مدتی استفاده، نیاز به روانکاری تسمه و نوار نقاله دارند. روغن مخصوص روان کردن تردمیل با نام سیلیکون در برابر حرارت مقاومت بالایی از خود نشان می دهد و تا دمای 35 الی 50 درجه را تحمل می کند.  فروشندگان روغن روانکاری تردمیل در بازار برای مشتریان گرامی تخفیفات ویژه در نظر گرفته اند.

b35c927cb98f4c7341541ec3cf095b62 - فروشندگان روغن روانکاری تردمیل در بازار

نحوه نگهداری روغن روانکاری تردمیل

5946cccb89992c878ed0316ae2d9521a - فروشندگان روغن روانکاری تردمیل در بازار امروزه بسیاری از افراد از جمله ورزشکاران حرفه ای یا مبتدی در باشگاه ها یا منازل خود از انواع دستگاه های تردمیل، جهت حفظ تندرستی و تمرینات ورزشی استفاده می نمایند.

برای اینکه عمر دستگاه را افزایش دهید، لازم است از روغن های با کیفیت و مخصوص، به صورت دوره ای و منظم استفاده کنید. در صورت روغن کاری به موقع، از هزینه های اضافی جهت تعمیر رهایی خواهید یافت. اما نگهداری روغن روانکاری مخصوص تردمیل که سیلیکون نام دارد، دارای شرایطی است. در متن زیر به برخی از این شرایط خواهیم پرداخت:

  1. حتما محصول را در مکانی خشک و با دمایی متعادل نگهداری کنید، تا با آب ترکیب نگردد، زیرا در صورت وجود هر گونه ناخالصی در روغن، آسیب جدی به تردمیل وارد خواهد آمد.
  2. پس از مصرف روغن درپوش آن را به خوبی ببندید تا ماده خارجی وارد محصول نگردد.

فروشگاه عرضه روغن روانکاری تردمیل

c505278b29cb63794c4660006cb73a31 - فروشندگان روغن روانکاری تردمیل در بازار فروشگاه روغن تردمیل انواع روغن های روانکاری را عرضه می کند. روغن کاری به موقع دستگاه موجب افزایش طول عمر آن می گردد و عملکرد آن را افزایش می دهد. سیلیکون در برابر الکتریسیته مانند یک عایق عمل می کند و مصارف گسترده ای در صنعت به خود اختصاص داده است. روغن سیلیکون از آن جهت مناسب روانکاری تردمیل است که دارای ویژگی های زیر می باشد:

  • این محصول از کشش سطحی پایینی برخوردار است.
  • خاصیت دی الکتریکی دارد.

خوب است بدانید که روغن سیلیکون که برای روانکاری تسمه تردمیل به کار می رود، نوعی ماده چسبناک و غیر سمی است و به دلیل عدم کف زایی در صنعت مواد غذایی نیز به کار برده می شود. این روغن سمی نمی باشد اما در صورت تماس با چشم، موجب سوزش موقتی آن می شود.

در صنعت پزشکی برای جراحی زجاجیه چشم نیز از این روغن استفاده می نمایند، همچنین در نوعی داروی ضد نفخ مورد استفاده قرار می گیرد. از طرفی برای تهیه کرم ها و پمادهای پوستی و ابزارآلات پزشکی به کار برده می شوند. فروشگاه عرضه روغن روانکاری تردمیل، ارائه کننده با کیفیت ترین محصولات روانکاری در زمینه دستگاه های ورزشی به خصوص تردمیل می باشد. 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.