به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

فروشندگان روغن روانکاری بی رنگ در کشور

فروشندگان روغن روانکاری بی رنگ در کشور بسیار فعال می باشند و سالانه میزان زیادی از این روغن ها را به فروش می رسانند، بعضی از این فروش مربوط به داخل کشور می باشد و برخی دیگر مربوط به صادرات و فروش خارجی این محصول می باشد.

bd90ec2191b6aa3e5dfe50c12c9a156e - فروشندگان روغن روانکاری بی رنگ در کشور

کاربرد روغن روانکاری بی رنگ در صنعت

74ce3bded350493131242dcef76e04b5 - فروشندگان روغن روانکاری بی رنگ در کشور روغن های روانکاری در رنگ های مختلف تولید می شوند که نوع بی رنگ آن دارای مشخصه های فیزیکی بهتری می باشد که باعث شده تا از آن در صنعت استفاده زیادی شود و جایگاه بسیار ویژه ای در صنعت داشته باشد. در این قسمت قصد داریم تا کاربرد روغن روانکاری بی رنگ در صنعت را برای شما نام ببریم و علل آن را بیان نماییم:

  1. از این روغن های بی رنگ برای روانکاری ماشین آلات مورد استفاده در صنایع نساجی استفاده می شود از این روغن ها در دستگاه های بزرگ نساجی که با سرعت بسیار بالای کار می کنند استفاده می شود تا از ایجاد الکتریسیته ساکن در پارچه ها جلوگیری شود.
  2. در صنایع ساخت قطعات فلزی برای روانکاری ماشین آلاتی مانند تراش و سی ان سی از این روغن ها استفاده می کنند تا علاوه بر روانکاری آن ها مانع از زنگ زدگی و کاهش سرعتشان شوند.
  3. از این روغن ها در صنایع چاپ برای روانکاری دستگاه های چاپگر و جلوگیری از ورود گرد و غبار به داخل آن ها استفاده می شود.
  4. در صنایع ساخت وسایل هیدرولیکی برای تزریق روغن در پمپ های تعبیه شده و روان بودن آن ها از این روغن ها استفاده می گردد.
  5. از روانکار های روغنی برای تجهیزات صنایعی مانند ساخت دستگاه های حفاری برای نرم کردن چرخ دنده های آن ها مورد استفاده قرار می گیرد.

توزیع کننده روغن روانکاری بی رنگ

1fc8a2513a4d46a8cd28db90343eb9d0 - فروشندگان روغن روانکاری بی رنگ در کشور توزیع روغن بی رنگ روانکاری توسط مراکز توزیع زیادی در ایران انجام می شود این مراکز نیاز صنایع مختلف کشور را فراهم می کنند، توزیع کنندگانی که روغن های ایرانی را به فروش می رسانند قیمت های بسیار پایینی را به مشتریان خود اعلام می کنند چراکه نمونه های ایرانی نسبت به نوع خارجی کیفیت بالاتری دارد اما هزینه گمرکی و یا هزینه های بالای انرژی را ندارد به همین علت قیمتشان بسیار پایین و مناسب است. این مراکز توزیع به علت قیمت های پایینی که ارائه می کنند سالانه میزان زیادی از محصولات خود را به کشور های دیگر بخصوص کشور های همسایه ارسال می کنند.
مجموعه ما یکی از بزرگترین مراکز توزیع روغن های روانکاری است که امروزه نه تنها در بازار داخلی بلکه در بازار های خارجی نیز شناخته شده می باشد و سالانه میزان زیادی از محصولات خود را به کشور های دیگر صادر می کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.