به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

فروشندگان انواع روغن روانکاری با کیفیت

روغن روانکاری با کیفیت در اندازه های گوناگون و بسته های متفاوت عرضه می شوند. با تهیه انواع این روغن ها، از فروشندگان معتبر به صورت عمده از تخفیفات ویژه محصول بهره مند گردید و همچنین از کیفیت کالا اطمینان حاصل نمایید. محصولات روانکاری از ترکیب روغن های پایه با افزودنی های دیگر به وجود می آید و مصارف گوناگونی در صنعت دارند. 

e5a9af1eed6eb60112acc1107a6010ce - فروشندگان انواع روغن روانکاری با کیفیت

خاصیت گرمایی روانکارها چیست؟

5faec50bf14bcdb5bd1900f87cd469fb - فروشندگان انواع روغن روانکاری با کیفیت هر یک از انواع روانکارها سه خاصیت گرمایی ویژه، رسانایی و نفوذ گرمایی دارند. این ویژگی ها هم در طراحی انواع یاتاقان ها تاثیر گذار هستند و هم به منظور بررسی اثرات گرمایی روانکارها نقش مهمی دارند. در متن زیر با این سه خاصیت گرمایی روانکار ها آشنا خواهید شد.

  • گرمای ویژه: این گرما میزان حرارت مورد نیاز برای، یک واحد جرم از جسم است که بتواند دمای آن را 1 درجه سانتی گراد افزایش دهد.
    در روانکارها، این میزان گرما به شکل خطی و به همراه دما تغییر می نماید و با زیاد شدن پیوند هیدروژنی یا قطبیت افزایش پیدا می کند.
    گرمای ویژه در روغن های پایه سنتری و معدنی در حالت صفر درجه سانتی گراد به میزان j/kg.k 1800 و دمای 400 درجه سلسیوس در حدود j/kg.k 3300 است.
  • رسانایی گرمایی: این ویژگی در روانکارها با تغییر دما به صورت خطی تغییر می نماید و این مورد نیر از پیوند هیدروژنی ملکول ها تاثیر می پذیرد.
    میزان رسانایی گرمایی روغن های پایه بین w/mk 14/. در دمای  0 درجه سلسیوس تا w/mk 11/. در دمای 400 درجه سلسیوس متغیر است.
  • نفوذ گرمایی: این ویژگی که میزان نشر و گسترش حرارت را در جسم نشان می دهد، میزان آن به کمک گرمای ویژه، چگالی و رسانایی گرمایی قابل اندازه گیری می باشد.

شرکت تولید روغن روانکاری با کیفیت

db373736dd7dd3cfb6887197ad0f840b - فروشندگان انواع روغن روانکاری با کیفیت تولید روغن روانکاری در کیفیت های عالی و در شرکت های معتبر صورت می گیرد. برای اینکه روغن های صنعتی تولید شوند، فرایند پیچیده ای را طی می کنند. انواع روغن ها طی پشت سر گذاشتن مراحلی، از عمل تقطیر نفت خام حاصل می شوند. لازم است تا عمل تقطیر چند بار و در شرایط جو انجام گیرد، پس از آن عمل تقطیر چندین بار در حالت خلا صورت می پذیرد و در آخر برش نفتی با یک فرمول مخصوص حاصل می شود. نیاز است تا برشی نفتی به دست آمده، گرانروی و نقطه اشتعال مشخصی را دارا باشد، تا روغن مورد نیاز به دست آید. 

شرکت تولیدی تمامی تلاش خود را به کار می گیرد تا بهترین محصولات روانکاری را تهیه نماید و به دست مشتریان گرامی برساند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.