به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

فروشنده روغن روانکاری صنعتی در بازار

در کارخانه جات، ماشین آلات مختلفی وجود دارد که آنان هرزگاهی نیاز به سرویس و روغن کاری پیدا می کنند. اینجاست که روغن روانکاری صنعتی به کار می آید. باید گفت، این محصولات در انواع مختلفی تولید می شوند که توسط فروشنده عرضه می گردند. گفتنی است که به دلیل استفاده زیاد از این سیالات، محصول بازار پر رونقی دارد. 

c505278b29cb63794c4660006cb73a31 - فروشنده روغن روانکاری صنعتی در بازار

کاربرد روغن روانکاری صنعتی چیست؟

0b5ff2862f1f526ac1676f048bb2f631 - فروشنده روغن روانکاری صنعتی در بازار در جواب سوال این که کاربرد روغن روانکاری صنعتی چیست، باید بگوییم که این محصول، موارد استفاده زیادی دارد. اول اینکه خوب است بدانید که روانکارهای صنعتی جهت امور سبک و سنگین به کار گرفت می شوند. آن شمار از روغن هایی که سبک هستند، گرانروی شان 5 الی 10 سانتی استوک است. 

این نوع از محصول را بیشتر برای روغن کاری آن شمار از دستگاه هایی مورد استفاده قرار می دهند که سرعت بالا و بار کمی دارند. برای نمونه می شود به دستگاه های نساجی، فرز، سی ان سی، تراش و غیر اشاره کرد. 

اما روغن صنعتی نوع سنگین، گرانروی آن بین 10 تا 30 سانتی استوک می باشد. از آن برعکس نوع قبل، در ماشین آلاتی که سرعت های پایین داشته و بارشان سنگین است، استفاده می نمایند. برای مثال ماشین های حفاری و چرخ دنده ای از این قبیل دستگاه ها هستند. 

در هر حال، این روغن ها موارد کاربرد زیادی دارند و امروزه می بینیم که به روش های مختلفی نیز ساخته می شوند. در پایین به موضوع تامین روغن روانکاری صنعتی و مسائلی همچون فواید استفاده از آن می پردازیم. 

تامین کننده روغن روانکاری صنعتی

2fb3fe06f7e1bcf598ebbaec4c623360 - فروشنده روغن روانکاری صنعتی در بازار کسانی که تامین کننده روغن روانکاری صنعتی می باشند، این محصول را بر اساس پایه معدنی و گیاهی عرضه می کنند. شرکت ها عموماً بر این پایه، محصولاتشان را فرآورده کرده و در بسته بندی های مختلفی قرار می دهند. از طرفی، این روغن ها را می توان به دسته های گوناگونی تقسیم کرد که برخی از آنان عبارتند از: 

 • روغن هیدرولیک 
 • روغن چرخ دنده 
 • روغن گیربکس 
 • روغن ماشینکاری 
 • روغن توربین 
 • روغن کمپرسور 

هر یک از این روغن ها نیاز است که برای همان مورد خاص استفاده شوند که بنابراین، کارخانه جات نیاز فراوانی به چنین روغن هایی دارند. آنان با مراجعه به بهترین تامین کننده بیشتر محصولاتی از این دست را به شکل عمده ای می خرند که از نظر هزینه، به صرفه تمام می شود. 

از اینها گذشته، مجموعه ما تامین کننده بهترین نوع این سیالات به شمار می رود. مشتریان بدون در نظر داشت مسافت و سایر محدودیت های دیگر، می توانند جهت تهیه و سفارش انواع این روغن ها، با ما تماس گرفته و خرید را انجام دهند. 

2 نظر

 • با سلام. من چطوری میتونم با مشاورین شما در رابطه با خرید روغن روانکاوی صنعتی در ارتباط باشم؟

  • سلام
   فرم موجود در سایت را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار بدهند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.