به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

عرضه روغن روانکاری یک لیتری درجه یک

به موادی مانند روغن و گریس روانکار گفته می شود که وظیفه ی اصلی آن ها کاهش میزان اصطکاک بین دو سطح متحرک می باشد و به نام های دیگری مانند روغن هیدرولیک، روغن دنده، روغن خنک کننده، روغن انتقال و روغن کمپرسور هم معروف می باشد.

استفاده از این روغن های روانکاری بستگی به جنس و نوع دستگاه مورد نظر دارد و بر طبق خصوصیات و ویژگی های آن دستگاه ها، از انواع روغن های روانکاری جامد و مایع و گاز استفاده می شود.

در بازار، عرضه روغن روانکاری یک لیتری درجه یک بسیار مرسوم و پر فروش می باشد.

04e7d0866695d2e13d7bda01674870d5 - عرضه روغن روانکاری یک لیتری درجه یک

کارایی روغن روانکاری یک لیتری برای خودرو

db373736dd7dd3cfb6887197ad0f840b - عرضه روغن روانکاری یک لیتری درجه یک یکی از کار های مهمی که در خودرو ها انجام می شود روانکاری می باشد و در صورتی که روانکاری بین قطعات خودرو به خوبی انجام نشود عمر قطعات مکانیکی خودرو کاهش پیدا می کند و اگر در روغن کاری بعضی از قطعات خودرو کوتاهی شود آسیب بسیار جدی و شدیدی به آن ها وارد می شود.

کارایی روغن روانکاری یک لیتری برای خودرو به این صورت است که این روغن بر روی قطعات مکانیکی که در حال حرکت هستند و با یکدیگر تماس مستقیم و سایش دارند ریخته می شود و این ماده به خوبی از تماس مستقیم بین این سطح ها و قطعات با یکدیگر جلوگیری می کند.

اجزایی که در موتور خودرو نیاز به روغن کاری و روانکاری دارند شامل همه ی یاتاقان های اصلی و فرعی، میل لنگ، میل سوپاپ، میله ها و قسمت های ابتدایی و انتهایی مانند تایپیت و فنر و اجزای برقرار کننده ی اتصال بین سوپاپ و میل سوپاپ، جداره سیلندر ها و شاتون ها می شود که روغن کاری آنها به صورت دائمی و پر فشار باید صورت بگیرد.

از جمله وظایف اصلی روغن روانکاری شامل موارد زیر می باشد:

  1. به خوبی قطعات را خنک می کند و حرارت موجود در موتور را هم به حد زیادی کاهش می دهد.
  2. روغن روانکاری ذرات ریز مانند دوده، گرد و خاک و مواد خارجی دیگر مانند ذراتی که به دلیل سایش قطعات خودرو به وجود می آیند را به خوبی دفع و برطرف می کند.
  3. تا حد زیادی از زنگ زدگی و فرسودگی قطعات خودرو جلوگیری می کند و سبب افزایش عمر مفید آن ها می شود.

قیمت فروش روغن روانکاری یک لیتری

b35a4b8ea72fbc90aeee5b500978adfa - عرضه روغن روانکاری یک لیتری درجه یک قیمت روغن یک لیتری روانکاری به عوامل مختلفی مانند نوع کاربردی که دارد، جنس مایع و کیفیت روغن بستگی دارد و هرچه این محصول باکیفیت تر و مرغوب تر باشد قیمت آن هم به طبع بیشتر می شود.

به طور کلی استفاده از روغن روانکاری در اندازه ها و مدل های مختلف برای سالم نگهداشتن قطعات خودرو امر واجب و مهمی می باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.