به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

صادرات انواع روغن روانکاری تردمیل

تردمیل جزء محبوب ترین دستگاه های ورزشی خانگی و باشگاهی می باشد. از این وسیله برای فعالیت ورزشی منجر به کاهش وزن یا پرورش عضلات استفاده می شود.

این وسیله به علت داشتن قطعات متحرک فراوان و اصطکاک بین آنها به طور مرتب نیاز به روغن کاری دارد تا طول عمر بالاتری داشته باشد. صادرات روغن روانکاری تردمیل به سایر کشورها در حال انجام است که نشان از کیفیت بالای این روغن است. مشخصات این روغن چیست و از کجا می توان آن را تهیه نمود؟

bf64016ff67add7ced2cea5b2992dcfe - صادرات انواع روغن روانکاری تردمیل

مشخصات روغن روانکاری تردمیل درجه یک

595da5f8a539bf980f819ca07f4b893a - صادرات انواع روغن روانکاری تردمیل

یکی از قسمت های بسیار مهم و متحرک تردمیل که به طور مرتب نیاز به روغن برای روانکاری دارد تسمه آن می باشد. فعالیت این قسمت دستگاه نقش زیادی در بازدهی این دستگاه ایفا می کند. برخی از تردمیل ها  دارای سیستم روغن کاری اتوماتیک بوده و برخی باید به صورت دستی روغن کاری شوند. در هر دو صورت ما نیازمند استفاده از یک روغن مناسب برای جلوگیری از استهلاک بین تسمه و سایر قطعات این دستگاه داریم.

مشخصات روغن تردمیل درجه یک به طور خلاصه عبارت است از:

  • فاقد هر گونه رنگ و بو بوده و در برابر جریان الکتریسیته عایق بسیار خوبی است.
  • این روغن از مشتقات غیر نفتی بوده و در واقع از ترکیب ماده معدنی سیلیسیم و اکسیژن با آب به دست می آید و بنابراین خاصیت آلایندگی ندارد.
  • چگالی این روغن بسیار به چگالی آب نزدیک بوده و بنابراین به آسانی در آب حل می شود بنابراین خاصیت اشتعال ندارد و بی خطر است.
  • دامنه فعالیت مناسب روانکاری این روغن بسیار وسیع و بین مثبت 35 درجه سانتی گراد تا منفی 50 درجه سانتی گراد می باشد.
  • با توجه به سرعت گردش تسمه و اصطکاک فراوان ایجاد شده، حرارت بسیار بالایی تولید می شود. این روغن توانایی مقاومت تا حرارت 260  درجه سانتی گراد را به آسانی دارد.

تولیدکننده روغن روانکاری تردمیل در ایران

60951170c332e1b36b9a008dcc45eed6 - صادرات انواع روغن روانکاری تردمیل

چنانچه در زمینه فروش دستگاه های ورزشی دارای فروشگاه می باشید و یا مدیریت باشگاه های ورزشی را برعهده دارید حتما از دستگاه تردمیل در فروشگاه برای فروش یا در باشگاه برای ارائه خدمات استفاده می کنید. همچنین اگر در زمینه صادرات این دستگاه و لوازم نگه داری آن فعالیت دارید از نیاز به روغن برای روانکاری این دستگاه به خوبی اطلاع دارید.

برای تهیه این محصول می توانید با تولیدکننده روغن تردمیل ارتباط برقرار نموده و ضمن اطلاع از قیمت آن سفارش خود را اعلام نمایید.

سفارش شما در اسرع وقت و با رعایت شرایط حمل و نقل سالم به آدرس اعلامی توسط شما ارسال می گردد. در ضمن سفارش عمده این محصول مشمول تخفیف ویژه بوده و با قیمت ارزان تری می توانید آن را به دست آورید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.