به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

شرکت های فروش روغن مخصوص روانکاری

شرکت های فروش روغن مخصوص روانکاری، این محصولات را بر اساس نوع کاربری در نمونه‌ های مختلفی عرضه می کنند.  روغن های روانکاری بر پایه مواد نفتی طراحی می ‌شوند و این محصولات بر اساس نوع ماده اولیه ای که در تولید آنها به کار گرفته می شود، دارای نمونه های مختلفی هستند. هدف کلی استفاده از انواع روغن های روانکاری افزایش عمر دستگاه ها و تجهیزات صنعتی می باشد.

127d8f290f19005f5d1589e65923278d - شرکت های فروش روغن مخصوص روانکاری

وظیفه اصلی روغن مخصوص روانکاری

08db671272e221695954675d6ec65b08 - شرکت های فروش روغن مخصوص روانکاری وظیفه روغن روانکاری در جلوگیری از اصطکاک و سایش سطوح متحرکی که بر روی یکدیگر قرار دارند، دیده می شود.  به عبارت ساده تر کار اصلی انواع روغن های روانکاری کاهش میزان اصطکاک بین سطوح متحرک و ثابت است که در راستای این موضوع افزایش طول عمر تجهیزات صنعتی تضمین می شود.

روغن های روانکاری تمامی دارای منشاء نفتی هستند و عمدتا مناسب ‌ترین روانکار ها برای استفاده در صنایع مختلف می باشند.

روغن های روانکاری با هدف های زیادی مورد استفاده قرار می گیرند که بهترین کارآیی آن ها با داشتن ویژگی های این محصولات برآورد می‌شود. از مهمترین ویژگی های انواع روغن روانکاری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دارای شاخص گرانروی بالا می باشند و می توانند از ساییدگی و فرسودگی تجهیزات و قطعات مختلف جلوگیری نمایند.
  • در زمان استفاده کف نمی ‌کنند.
  • زنگ زدگی و خوردگی بر روی قطعات فلزی ایجاد نمی ‌کنند.
  • در برابر حرارت مقاوم هستند و اکسیده نمی‌شوند.
  • ضریب اصطکاک بسیار پایینی دارند.

پخش کننده روغن مخصوص روانکاری در بازار

8e376275e1439bb7bbb906ad68c88752 - شرکت های فروش روغن مخصوص روانکاری همان طور که قبلا اشاره کردیم پخش کننده روغن مخصوص روانکاری در بازار این محصول را بر اساس نوع کاربری آن به مشتریان معرفی می کند. به عبارت ساده ‌تر روغن های روانکاری به نوعی ساخته می ‌شوند که می ‌توانند در صنعت مخصوصی مورد استفاده قرار بگیرند.

در تولید روغن مخصوص روانکاری از استاندارد های خاصی تبعیت می شود که از سوی سازمان ‌های مربوطه تعیین می شود.

تولید روغن‌ های مخصوص روانکاری طبق استانداردهای لازم باعث می‌شود که این محصولات در بالاترین کیفیت  در بازار به مشتریان معرفی شوند. روغن روانکار خوب می ‌تواند عمر انواع تجهیزات و قطعات صنعتی را افزایش دهد و در راستای این موضوع استفاده از نمونه های با کیفیت بالا، از نظر اقتصادی برای صاحبان کسب و کار های بزرگ بسیار مناسب است.

روغن های مخصوص روانکاری در ظروف مختلفی بسته بندی می شوند و معمولا در ظروفی با سایز 4 لیتر، 10 لیتر، 20 لیتر و …. در بازار پخش می شوند. معمولا برای بسته بندی کردن این محصولات از قوطی های فلزی استفاده می شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.