به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

شرکت فروش روغن روانکاری درجه یک

روغن روانکاری یکی از محصولات بسیار پر فروش در صنعت می باشد. این محصول یکی از مهم ترین قسمت های کار، در زمینه صنعتی است و اهمیت بالایی دارد. زیرا بدون وجود روغن روانکاری درجه یک در ماشین ها و دستگاه های مکانیزه، این ماشین ها به کندی کار کرده و ممکن است به دلیل خشکی قسمت های محرک، پیچ و مهره ها ساییده شود.

08b1783187b3e645a34dd3b130a12f47 - شرکت فروش روغن روانکاری درجه یک

انواع روغن روانکاری خودرو و صنعتی

1f3b6752b231a70f679fcdb50b2c9a12 - شرکت فروش روغن روانکاری درجه یک از انواع روغن روانکاری خودرو و قطعات صنعتی می توان به ۴ دسته اصلی اشاره کرد.

  1. اولین دسته همان روغن روانکار مایع معروف است که تقریبا در زندگی روزمره همه با آن آشنا هستیم. این روغن ها برگرفته شده از منبع های حیوانی، گیاهی، معدنی، سنتزی، مشتقات اسید چرب و موارد دیگر که به صورت مایع به دستگاه ها و ماشین های صنعتی افزوده می شود.
  2. دومین گروه از روغن های روانکار، روغن های گازی شکل هستند که به مراتب از دیگر روغن های دیگر بازار، کاربرد های کمتری دارند ولی امروزه بسیار استفاده می شوند. از روانکار های معروف این دسته می توان به گاز نیتروژن اشاره کرد.
  3. دسته سوم روغن های نیمه جامد هستند که عرضه بالایی را در بازار دارند. انواع گریس های صابونی، رنگ دانه ای و … از این دسته هستند.
  4. گروه چهارم و آخر نیز روغن های جامد روانکاری هستند که در مواقعی که از دیگر روغن ها نمی توان استفاده نمود، از این محصول استفاده می کنند. کاربرد این روغن ها در کشتی ها، دینام ها و … می باشد.

مراکز عرضه روغن روانکاری درجه یک

e5a9af1eed6eb60112acc1107a6010ce - شرکت فروش روغن روانکاری درجه یک

شرکت فروشِ این نمونه محصول توانسته روغنی بسیار با کیفیت را برای روانکاری محصولات و دستگاه های مختلف صنعتی عرضه کند تا این ماشین ها و دستگاه ها بتوانند با کمترین اصطکاک موجود در بین قطعات کار کنند.

شرکت فروش این محصول که از بزرگ ترین شرکت ها در زمینه تولید روغن روانکاری می باشد، این محصول را در بسته بندی های مختلف کوچک و بزرگ و در وزن های مختلف تولید می کند تا بتواند نیاز همگان به روغن روانکاری را از خانه تا کارخانه فراهم کند.

از این رو این شرکت توانسته مراکز زیادی را به عنوان نمایندگی برای عرضه روغن روانکار در سراسر کشور در اختیار خود در آورد.

وجود نمایندگی ها و مراکز عرضه روغن معرف شرکت دو مزیت را برای مشتری به همراه آورده است. اول آن که به دلیل نبود دلال و واسطه بین کارخانه و مشتری، این نمونه محصول قیمت بسیار خوب و مقرون به صرفه ای را به همراه دارد و دوم آن که می توان از کیفیت بالای این محصول آسوده خیال بود و بتوان محصول اصلی کارخانه را با اطمینان تهیه کرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.