به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

شرکت عرضه روغن روانکاری درجه یک

رشد انقلاب صنعتی و استفاده زیاد از ادوات و ماشین آلات صنعتی باعث شده تا میزان تولید روغن روانکاری درجه یک به طور شگفت انگیزی افزایش پیدا کند. این ماده در صنعت و برای سرویس کاری دستگاه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و تولید آن بیشتر بر پایه مواد نفتی و پارافین است. این ماده به صورت کاملا استاندارد تولید شده و در بسته بندی های مختلفی به دست مصرف کنندگان می رسد. بکار بردن آن به طول عمر مفید تجهیزات کمک زیادی می کند.‌ این شرکت با عرضه مواد درجه یک توانسته به خوبی رضایت مشتریان را جلب کند. 

14577fdc71758ab6e24d1710ad1c2c4c - شرکت عرضه روغن روانکاری درجه یک

تاثیر حرارت زیاد روی روغن روانکار

3f81eb3666d53f380c790683f3bc828b - شرکت عرضه روغن روانکاری درجه یک این روغن ها به دلیل ساختار منحصر به فردی که دارند در شرایط سخت بازدهی خوبی از خود نشان می دهند. مقاومت آنها در مقابل حرارت و سرعت و سرما و مواد شیمیایی بسیار بالا است و می توانند در زمانی که دستگاه با قدرت و سرعت بالا کار می کند به لغزنده بودن قطعات کمک کنند و افت کیفیت نداشته باشند. 

این امر نشان می دهد که حرارت بالا نمی تواند بر روی تاثیرات مثبت و کیفیت روغن تاثیر بگذارد. روغن های حرارتی به طور کلی برای شرایط گرم و پر حرارت ساخته شده اند و امروزه به وفور مورد استفاده قرار می گیرند. 

این محصول زمانی که در مقابل حرارت قرار می گیرد غلظت آن کم شده و به خوبی سطح را لیز و لغزنده می کند. این روغن معدنی دارای سطح کیفی بالا و کارایی وسیعی است. 

صادرات روغن روانکاری درجه یک

976df02176c54fe919116c244b79ab86 - شرکت عرضه روغن روانکاری درجه یک وجود سود بسیار در زمینه صادرات روغن درجه یک به کشورهای خارجی باعث شده تا بسیاری از تولیدکنندگان ترغیب به فعالیت در این زمینه شوند؛ و از این طریق موجبات رونق کسب و کار خود را فراهم آورند و سودهای بیشتری را از آن خود نمایند. طی سال های اخیر حجم صادرات افزایش زیادی پیدا کرده است. 

با پیشرفت تکنولوژی و بکارگیری نیروی فنی و مجرب ایران در ساخت دستگاه ها به خود کفایی رسیده است. استقلال و خودکفایی باعث تولیدات زیاد می شود که علاوه بر تامین نیاز داخل برای صادرات هم مهیا می شوند. بدلیل استقبال خریداران و شرکت ها از این محصول تجارت آن در سطح جهانی روند صعودی دارد. 

بالا بودن کیفیت و مناسب بودن قیمت این روغن ایرانی زمینه صادرات آن به کشورهای خارجی را فراهم می کند. شرکت های بازرگانی بزرگترین مراکز برای امر صادرات و واردات هستند که در این تجارت پر سود نقش اساسی دارند و محصول تولید شده را به بازارهای خارجی تزریق می کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.