به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

شرکت تامین روغن روانکاری دستگاه بافندگی

 یکی از مهم‌ترین صنایع کشور، صنعت نساجی است که دارای دستگاه‌ های متعدد بافندگی است و برای مراقبت از آنها از روغن روانکاری دستگاه بافندگی استفاده می‌شود.

شرکت ما یکی از بزرگترین تامین کنندگان این نوع روغن با کیفیت بالا در کشور است. 

در ادامه با ما همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات تکمیلی به شما همراهان گرامی ارائه کنیم؛ 

a7a4560bef29ba2a5f65956cfdefd723 - شرکت تامین روغن روانکاری دستگاه بافندگی

شرایط روغن روانکاری دستگاه بافندگی چگونه است؟

341bf62c684ee7a7b73fde53bb2218d6 - شرکت تامین روغن روانکاری دستگاه بافندگی دستگاه‌های بافندگی بعد از کار کردن نیاز به روانکاری دارند. 

روانکاری سبب می‌شود که قسمت‌هایی از دستگاه که روی هم قرار دارند و نسبت به هم کار می‌کنند مانند تسمه‌های صنعتی و غیره، کند نشوند. 

این قسمت از دستگاه‌ها که روی هم قرار دارند، روی هم می‌لغزند و سایش ایجاد می‌کنند. اگر روانکاری نشوند، میزان اصطکاک بین آن‌ها بسیار افزایش می‌یابد و سبب کند شدن دستگاه می‌شود، در حالی که با روانکاری می‌توان از این مشکل جلوگیری کرد. 

همچنین روانکاری این نوع دستگاه‌های نساجی سبب کاهش ایجاد الکتریسیته می‌شوند. از آنجایی که این دستگاه‌ها با پشم و پنبه سرکار دارند و این مواد سبب ایجاد جریان می‌شوند، اگر کنترل نشوند سبب آسیب به دستگاه‌های بافندگی می‌شود، به همین دلیل روانکاری می‌شوند. 

از مهم‌ترین شرایط روغن روانکاری دستگاه‌های صنعتی، بی رنگ بودن آن‌ها است. 

همچنین نباید سبب ایجاد جرم شوند، ایجاد جرم در بین قطعاتی که روی هم می‌لغزند، سر انجام سبب خرابی دستگاه‌ها و یا کاهش عمر آن‌ها خواهد شد. 

از دیگر شرایط مهم آن‌ها گران روی بالای این محصولات است. اگر گران روی به حد مطلوب نباشد، قطعات یا به کندی کار خواهند کرد و یا با سرعت بیش از حد توان دستگاه که در هر صورت دستگاه‌ را دچار مشکل می‌کنند. 

همچنین این نوع روغن‌های روانکار باید قطعات مورد نظر را از هر گونه زنگ‌زدگی و سایش محافظت کنند. در واقع اگر نوع مرغوب این محصولات تهیه شود، یک لایه محافظ در دستگاه‌ها ایجاد می‌کنند که از نفوذ رطوبت و ایجاد زنگ‌زدگی جلوگیری خواهند کرد. 

صادرات روغن روانکاری دستگاه بافندگی

063d9ff406fe8756c804b375e2e14400 - شرکت تامین روغن روانکاری دستگاه بافندگی روغن‌های روانکاری دستگاه‌ های بافندگی نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرند و با توجه به گسترش صنایع نساجی، نیاز به آن‌ها افزایش یافته است. 

ایران جزو کشورهایی است که صادرات روغن روانکاری را انجام می‌دهد و به بسیاری از کشورهای منطقه خاورمیانه و اروپا این نوع روغن را صادر می‌کند که دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب است. 

متقاضیان محترم می‌توانند جهت تهیه بهترین روغن روانکاری صنایع بافندگی، به سایت اینترنتی معتبر ما مراجعه و پس از مقایسه قیمت‌ها، در صورت تمایل اقدام به ثبت سفارش نمایند. 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.