به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

خرید روغن روانکاری چرخ خیاطی با قیمت استثنایی

خرید روغن روانکاری چرخ خیاطی با قیمت های استثنایی و با کیفیت های بالا در برند های ایرانی انجام می پذیرد. خوشبختانه امروزه در راستای تولید این نوع روانکارها در ایران تحولات زیادی انجام شده است و برند های موفق و معتبری در این حرفه وارد فعالیت شدند.

4f1c92edc26e25f49032e159020481aa - خرید روغن روانکاری چرخ خیاطی با قیمت استثنایی

کدام قسمت چرخ خیاطی نیاز به روغن دارد؟

fbacfe4fbc495c40262a617b6bd2d4b8 - خرید روغن روانکاری چرخ خیاطی با قیمت استثنایی چرخ خیاطی به عنوان یک وسیله مکانیکی دارای قطعات فلزی بسیار زیادی است که با یکدیگر در ارتباط هستند. در راستای ارتباطاتی که بین این قطعات دیده می شود به صورت ناخواسته اصطکاک ایجاد می‌شود که استفاده از روغن روانکاری در این وسیله را ضروری می ‌کند.

روغن روانکاری در بین قطعات فلزی که با یکدیگر در ارتباط هستند، باعث پایین آوردن اصطکاک می‌شود و می ‌تواند عمر استفاده از این وسیله را افزایش دهد.

به عبارت دیگر نقش اصلی و عمده انواع روغن های روان کار در چرخ خیاطی کاهش اصطکاک میان قطعات فلزی است. در راستای این موضوع امروزه  روغن های روانکاری مخصوص استفاده در این ماشین مکانیکی در برند های متفاوت، با کیفیت های بالا تولید می‌شوند.

چرخ های خیاطی دارای سیستم های کاربردی متفاوت هستند و در برخی موارد چرخ های خیاطی دارای سیستم‌های پیشرفته روغنکاری اتوماتیک هستند که می‌توانند روغن را در زمان های لازم وارد چرخه و قطعات مختلف آن کنند.

در چنین دستگاه هایی مخزن های مخصوص جهت انتقال روغن تعبیه شده است و علامت کارتر روی دستگاه نشان دهنده میزان روغن است و شما می توانید با مشاهده کردن پایین آمدن این کارتر نسبت به پر کردن مخزن روغن اقدام نمایید.

توزیع کننده انواع روغن روانکاری چرخ خیاطی

f5974cbaee00663a1dc023f772fcbf8e - خرید روغن روانکاری چرخ خیاطی با قیمت استثنایی توزیع روغن روانکاری چرخ خیاطی در نمونه ‌های مختلفی انجام می پذیرد. از مهمترین روغن هایی که برای این صنعت طراحی و تولید شدند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • روغن های نفتی و معدنی که  حاصل کربن های جوش بسیار زیادی هستند و به صورت ژله ای مورد استفاده قرار می گیرند.
  • روغن های مصنوعی که دارای چربی های معدنی و حلال ها هستند.
  • روغن های نیمه مصنوعی که از ترکیب روغن های معدنی و روغن های مصنوعی ایجاد می شوند.

چرخ خیاطی باید در فواصل زمانی مشخص مورد روغنکاری قرار بگیرد و به عبارت دیگر چرخ خیاطی روغن کاری شده می تواند در مدت زمان بیشتری با بالاترین کیفیت به فرآیند دوخت و دوز  خود ادامه دهد. در راستای اهمیت این موضوع باید نسبت به روغن کاری این محصول در فواصل زمانی مشخص اقدام نمایید.

عدم به کارگیری روغن های روان کنندگی در دستگاه چرخ خیاطی سبب خشک شدن دستگاه و عملاً سبب کاهش عمر مفید این ماشین مکانیکی می شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.