به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

تولید عمده روغن چرخ مهر

تولید کنندگان روغن چرخ مهر با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه محصول درجه یکی را تولید کرده اند که کیفیت و فروش بالای این محصول در سال های اخیر نشان دهنده موفیقت مجموعه تولیدی روغن چرخ مهر در ارائه این محصول بوده است. روغن چرخ یک محصول بسیار پر کاربرد و خاص است که تولید نمونه بسیار با کیفیت ان در مجموعه کارخانجات ما امری بسیار مهم بوده که توانست مشتریان زیادی را از اقصی نقاط دنیا جذب صادرات این محصول کند‌.

 

آشنایی مختصر با روغن چرخ خیاطی

da0a191a7791cae0065a5a6755ad84f5 - تولید عمده روغن چرخ مهر

روغن چرخ یکی از انواع روغن های صنعتی بسیار پر کاربرد است که بهترین انواع روغن چرخ را برای ماشین های بافندگی و خیاطی، ماشین های ریش تراش و … استفاده می کنند.و‌ کارخانجات بافندگی و خیاطی مهم ترین خریداران روغن چرخ در عغرصه صنعتی هستند.

روغن چرخ خیاطی یکی پر اهمیت ترین نیازهای چرخ خیاطی است و روغن کاری چرخ از اهمیت بالایی برخوردار است روغن چرخ مناسب نه باید خیلی رقیق باشد که بچکد و استفاده بهینه را نداشته باشد و نه باید انقدر غلیظ باشد که بریزد و کارایی درست را نداشته باشد.

روغن چرخ خیاطی یک روغن بی رنگ و شاف، بی بو است و به هیچ عنوان سمی نیست، این روغن به از چسبندگی قطعات چرخ جلوگیری می کند و این روغن از چرخ خیاطی شما محافظت می کند، طول عمر را افزایش می دهد، کارایی آن را بیشتر می کند و به کار خیاطی و دوخت سرعت می بخشد.

روغن چرخ محصولی است که از بهترین مواد اولیه باید تهییه شود و هیچ گاه به تجهیزات شما آسیب نرساند .روغن های چرخ خیاطی را در بسته بندی های متفاوتی عرضه کرده ایم تا خریداران با توجه به مصارف مورد نیاز و نوع چرخ خیاطی صنعتی و خانگی و فروش شان روغن متناسب را خریداری کنند .

صادرات روغن چرخ مهر به عراق

5d53082e9ed77729e3d9ebb772452cc5 - تولید عمده روغن چرخ مهر

شرکت روغن چرخ خیاطی صادرات انواع روغن چرخ را به کشورهای عراق، افغانستان، پاکستان، ترکمنستان انجام می دهد کشوهای مذکور مشتری دائمی روغن چرخ با کیفیت ایرانی هستند. روغن چرخ با کیفیت و مرغوب اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا در سطح صنعتی عمر چرخ های بافندگی و رسیندگی را زیاد کرده و از آسیب جدی به چرخ جلوگیری می کند. همه کارخانجات خیاطی و بافندگی در سطح دنیا به دنبال خرید مرغوب ترین روغن چرخ هستند زیرا آسیب به دستگاه های گران قیمت ضررهای جبران ناپزیری خواهد داشت.

خرید روغن چرخ خیاطی و فروش و صادرات آن از کارخانجات روغن چرخ نیلوفر، مهرر، اطلس، آران، آرمان، آذران صورت می پذیرد که تمامی کارخانجات ذکر شده از مشهورترین برند های روغن چرخ ایرانی هستند که مشتریان بسیار زیادی دارند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.