به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

تولیدکننده روغن روانکاری پایه پارافین

روغن روانکاری پایه پارافین در جهت فعالیت های مختلف استفاده می شود. جالب است بدانید که این روانکارها در چهار مدل مختلف گازی، جامد، مایع و گریس ها تولید می گردند و تولید کنندکان نیز سعی می کنند تا این محصولات را با کیفیت خیلی بالا به بازار عرضه نمایند تا به صنایع مختلف خدمت کرده باشند. روغن روانکاری باعث کم شدن ضریب اصطکاک می شود و همچنین از زنگ زدگی و خوردگی فلز تا حد بسیار زیادی جلوگیری به عمل می آورد. همچنین این روغن شاخص گرانروی قطعات را نیز خیلی بالا می برد. بنابراین تولیدکنندگان این موضوع را به خوبی درک کرده اند و می دانند که با عرضه با کیفیت این اجناس قطعا گامی بلند در جهت پیشبرد صنایع مختلف در کشور برداشته اند.

0b5ff2862f1f526ac1676f048bb2f631 - تولیدکننده روغن روانکاری پایه پارافین

پایه روغن روانکاری از چه منبعی به دست می آید؟

c505278b29cb63794c4660006cb73a31 - تولیدکننده روغن روانکاری پایه پارافین روغن پایه در واقع همان روغنی می باشد که پس از اضافه کردن مواد افزودنی در نهایت به روانکار نهایی تبدیل می شود. روغن پایه در جهت تولید انواع این روانکارها با یکدیگر متفاوت است.

همانطور که گفتیم در حال حاضر، چهار نوع روغن روانکار در بازار داریم که پایه روغن روانکاری در این چهار مدل با یکدیگر متفاوت می باشد. اگر از روغن پایه پارافین استفاده شود، روغن روانکاری نهایی مایع خواهد بود که صد البته در حال حاضر، پر مصرف ترین روغن موجود در بازار نیز هست و از کاربردهای متعددی برخوردار می باشد.

روغن پایه از لحاظ ترکیبات و حجمی در زمره مهمترین اجزای روانکار ها به حساب می آیند. در واقع تولید کنندگان در جهت عرضه روانکار با کیفیت به بازار، باید حتما به روغن پایه آن توجه داشته باشند.

عرضه روغن روانکاری پایه پارافین

5946cccb89992c878ed0316ae2d9521a - تولیدکننده روغن روانکاری پایه پارافین عرضه روغن روانکاری پایه پارافین در حجم های مختلف و در جهت مصارف خاص صورت می گیرد و افراد با توجه به نوع نیاز خود می توانند نسبت به تهیه هر یک از آنها اقدام کنند.

حجم این روغن ها از یک لیتر شروع شده و تا حد 10 لیتر نیز می رسد. خریداران اگر در صنایع مرتبط مشغول می باشند و حجم استفاده شان نیز از این محصولات زیاد باشد، طبیعتا باید نسبت به تهیه حجم بیشتر آنها اقدام کنند.

یکی از اصلی ترین دلایل بالا بودن حجم تقاضا و متعاقبا افزایش حجم عرضه این محصولات، مزایای متعدد آنها است. این روغن ها علاوه بر کم کردن ضریب اصطکاک و صرفه جویی در انرژی، از خاصیت پاک کنندگی بسیار زیادی نیز برخوردار هستند و جالب است بدانید که علاوه بر خاصیت بالای پاک کنندگی شان، در عملیات ایجاد کف نمی کنند.

این روغن ها با قطعات لاستیکی و پلاستیکی هم سازگاری به نسبت خوبی دارند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.