به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

تولیدکننده روغن روانکاری دستگاه ریسندگی

روغن روانکاری دستگاه ریسندگی جهت استفاده در این دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد. هدف از به کارگیری روغن روانکاری روان کردن حرکت قطعات و همچنین جلوگیری از خشک شدن این قطعات است. این روغن ها در دسته انواع روغن های صنعتی قرار می گیرند.

0b5ff2862f1f526ac1676f048bb2f631 - تولیدکننده روغن روانکاری دستگاه ریسندگی

ویژگی های روغن روانکاری دستگاه ریسندگی ایده آل

b35c927cb98f4c7341541ec3cf095b62 - تولیدکننده روغن روانکاری دستگاه ریسندگیدستگاه هایی که هر کدام کار خاصی را انجام می دهند به دلیل داشتن قطعات فلزی نیاز به روان کاری دارند تا بتوانند حرکت آسان تری داشته باشند و در ضمن از دوام خوبی نیز برخوردار باشند.

دستگاه های ریسندگی نخ دسته ای از این روغن ها هستند که برای این منظور به کار برده می شوند. این دستگاه ها دارای قطعات پیچیده ای هستند که نیاز به مراقبت های خاص در فواصل زمانی مشخص دارند.

این روغن ها باید دارای ویژگی هایی باشند تا به واسطه آن بتوانند کار خود را به خوبی انجام دهند. از جمله ویژگی روغن روانکاری عبارت است از:

  • بهداشتی و تصفیه شده بوده و فاقد هر گونه رسوب و مواد دیگر باشد.
  • ضد آلرژی بوده و ایجاد حساسیت در افرادی که با دستگاه کار می کنند ننماید.
  • دارای خواصی مانند خاصیت ضد الکتریسیته ساکن  بوده و کاهش دهنده ضایعات تولید و همچنین هزینه های مربوط به آن باشد.
  • در برابر حرارت و دما مقاوم و ضد اکسیداسیون باشند.
  • روغن های روانکاری باید قابلیت استفاده در محیط های مختلف که دارای گرد و غبار هستند داشته و از مقاومت لازم در این محیط ها برخوردار باشند.

فاکتور های فوق همگی از نشانه ها و مشخصاتی که به واسطه آنها می توان به کیفیت آنها پی برد.

قیمت فروش روغن روانکاری دستگاه ریسندگی

5946cccb89992c878ed0316ae2d9521a - تولیدکننده روغن روانکاری دستگاه ریسندگیدستگاه های ریسندگی ماشین آلات پیچیده ای با اجزای مرتبط با هم هستند که نیاز به استفاده از روغن های روانکاری دارند. این روغن ها قیمت فروش متفاوتی دارند و بر اساس کیفیت روغن و همچنین کاربری و نوع ظروفی که در بسته بندی آن به کار می روند قیمت گذاری می شوند.

بسته بندی های متفاوتی از روغن روانکاری جهت دستگاه های ریسندگی به کار گرفته می شوند که قیمت فروش هر کدام متفاوت است.

برخی از این روغن ها در ظروف بزرگ بیست لیتری جای می گیرند که به فروش عمده می رسند. برخی دیگر نیز مناسب کارگاه های کوچکی هستند که دارای دستگاه های کمی بوده و ظروف 4 لیتری روغن برای روغن کاری دستگاه برای آنها کفایت می کند.

نام و برند شرکت تولید کننده روغن دستگاه ریسندگی نیز عاملی قوی است که در قیمت گذاری آن نقش مهمی دارد. برند های به نام همواره تولید کننده روغن های روانکاری استاندارد بوده که فاقد هر گونه ماده مضر و سمی است و به همین دلیل از انواع مشابه خود قیمت بیشتری دارد.

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر بزرگ ترین تامیین کننده روغن های چرخ خیاطی مناسب برای انواع ماشین های دوخت ایرانی و خارجی، صنعتی و خانگی آماده عقد قرار داد های همکاری گسترده برای مشتریان خارجی و داخلی می باشد

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.