به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

تولیدکننده روغن روانکاری دستگاه بافندگی

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و فناوری، نگه داری و مراقبت از دستگاه های بافندگی مورد استفاده در صنعت نساجی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. تجهیزات و لوازم متعددی در نساجی، نیاز به روانکاری دارند. از جمله، می توان به ماشین های دوخت، ماشین های نخ ریسی و ماشین های بافندگی اشاره کرد. تولید کنندگان روغن روانکاری دستگاه بافندگی، همواره سعی بر آن دارند که بهترین محصول را با کیفیت بالا و قیمت مناسب در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. 

bcd4df94aa1c77c9c345968f17d8b4e8 - تولیدکننده روغن روانکاری دستگاه بافندگی

ویژگی روغن روانکاری برای دستگاه بافندگی

9c02a357d2a672b9f79f0a2be8f521a5 - تولیدکننده روغن روانکاری دستگاه بافندگی روانکاری دستگاه های بافندگی، باید به طور منظم و طبق برنامه انجام شود. زیرا اگر در روانکاری این تجهیزات، هرگونه سهل انگاری صورت گیرد، طول عمر دستگاه کاهش می یابد و کارایی دستگاه نیز دچار افت خواهد شد. در حال حاضر،  با پیشرفت ماشین آلات نساجی،  روغن های روانکاری این دستگاه ها توسعه پیدا کرده اند،  که متناسب با شرایط و سیستم های مکانیکی مورد استفاده قرار می گیرند. حال به بررسی ویژگی روغن روانکاری و خصوصیات آن می پردازیم.

روغن روانکاری که برای تجهيزات صنعت نساجی استفاده می شود، باید کاملا بهداشتی، تصفیه شده و طبق استاندارد باشد. بنابراین لازم است، که از سرطان زا نبودن و حساسیت زا نبودن آن، اطمینان حاصل گردد.

یکی از خاصیت های روغن روانکاری، ضد الکتریسیته بودن آن است. این روغن، در کارخانجات غیر بافتنی استفاده عمده ای دارد و باعث کاهش هزینه های تولید و کاهش ضایعات می گردد. به کار بردن محصول با کیفیت، می تواند از صدمه دیدن قطعات و ماشین آلات جلوگیری کند و باعث طول عمر دستگاه ها گردد.

این روغن را می توان به روش های مختلفی، مانند تماسی، اسپری کردن یا پد کشیدن مورد استفاده قرار داد. از مهم ترین ویژگی که باید به آن اشاره کنیم، مقاومت بالا در برابر حرارت و دمای بالاست. البته بسته به نوع روغن برای دستگاه های مختلف، درجه مقاومت آن نیز تغییر می کند. صنعت نساجی با انواع و اقسام مواد و ترکیبات شیمیایی سروکار دارد، و همین امر تولید روغن روانکاری با استاندارد بالا را، مورد اهمیت ویژه ای قرار می دهد. بنابراین روغن تولید شده، باید از دوام بالایی در مقابل اکسیداسیون برخوردار باشد. 

ارائه روغن روانکاری دستگاه بافندگی

4665d180cb28d5660b71fdbab245b66a - تولیدکننده روغن روانکاری دستگاه بافندگی امروزه کارخانجات، با تکیه به دانش و تجربه متخصصین، بهترین روغن های روانکاری را مطابق با استاندارد ها و کیفیت عالی تولید، و به طور عمده در بازار توزیع و عرضه می کنند. ارائه روغن دستگاه و خرید تضمینی این محصول به عواملی چون سلامت روغن، سرطان زا و حساسیت زا نبودن روغن و بهداشتی بودن آن بستگی دارد. بنابراین قبل از خرید به عوامل ذکر شده توجه ویژه گردد. 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.