به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

تولیدکننده روغن روانکاری خانگی در ایران

تولید کننده روغن روانکاری خانگی برای تولید و توزیع این محصولات از 90 درصد روغن پایه و حدود 10 درصد مواد افزودنی استفاده می کنند. این مواد افزودنی از ترکیبات شیمیایی می باشند که به روغن پایه اضافه می شود. روغن روانکاری خانگی نقش بسیار مهمی را در فعالیت های روزمره شما پیاده خواهد کرد و با استفاده از آن می توانید از خراب شدن و آسیب دیدن وسایل مختلف خانه جلوگیری کنید و این امر باعث می شود تا هزینه های شما خیلی کاهش یابد و از صرفه اقتصادی بهره مند شوید.

f431dc9ad2ff3ff17635f08aa59d0729 - تولیدکننده روغن روانکاری خانگی در ایران

مشخصات روغن روانکاری خانگی درجه یک

9287f0cbb7355d5d2a1d0a1d314b7cfe - تولیدکننده روغن روانکاری خانگی در ایران قطعا روغن روانکاری خارجی مانند سایر محصولات موجود در بازار، باید از یکسری مشخصات و خصوصیات بهره ببرد تا بتوان آن را نوع با کیفیت روغن روانکاری عنوان کرد و برای خرید آن اقدام نمود. مشخصات روغن روانکاری با کیفیت به شرح زیر می باشد:

  • نوع با کیفیت این روغن ها، در مقابل عواملی نظیر سایش، بازدارندگی خیلی خوبی دارد.
  • روغن درجه یک از مقاومت زیادی در برابر عوامل محیطی، مانند دمای خیلی زیاد، برخوردار است.
  • روغن روانکاری با کیفیت، در برابر تشکیل به کف نیز، خیلی مقاومت بالایی دارد.

جالب است بدانید که در سالیان طولانی قبل از این، که خبری از روغن های خانگی در بازار نبود، در جهت درست کردن این روغن ها از روغن های حیوانی مانند روغن نهنگ، روغن گاو، روغن خوک و… استفاده می کردند و زمانی که این محصولات به شکل پیشرفته تر تولید شد و به بازار عرضه گردید نیز در وهله اول مشابه روغن های حیوانی تولید می شد و بازدهی خیلی مناسبی نیز داشت.

فروشندگان روغن روانکاری خانگی

95c19c58d37c66c0306c1945c952feb9 - تولیدکننده روغن روانکاری خانگی در ایران با فراهم شدن شرایط مختلف و متناسب برای خریداران، قطعا حجم فروش روغن روانکاری ارزان بسیار افزایش خواهد یافت و این امر قطعا اصلی ترین خواسته فروشندگان می باشد.

بدیهی است که مشتریان اصلی این روغن، افرادی هستند که بر تلاش می کنند از خراب شد وسایل خانه خود با استفاده از این روغن ها جلوگیری کنند و بی شک اصلی ترین فاکتور برای این افراد، کیفیت روانکاری است. زیرا فقط در صورت با کیفیت بودن این محصولات، فعالیت های صنعتی به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد و فروشندگان این محصولات نیز این موضوع را به خوبی درک کرده اند.

همچنین خریداران بر این موضوع اشراف یافته اند که حجم کم انواع روغن روانکاری، زیاد به کار ایشان نمی آید و به همین دلیل اقدام به تهیه این محصولات در حجم زیاد نموده اند که این امر باعث محاسبه شدن قیمت مناسب تر نیز برای مشتریان خواهد شد.

بهره مند شدن از کیفیت مناسب و قیمت خوب، قطعا اصلی ترین خواسته های خریداران می باشد و به این ترتیب حجم فروش این محصولات هم افزایش خواهد یافت.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.