به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

توزیع کننده روغن مخصوص روانکاری در ایران

روغن مخصوص روانکاری یکی از مواد اصلی در دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی می باشد که از خرابی قطعات به کار رفته در این دستگاه ها پیشگیری می کند و باعث کارایی بهتر آنها در صنایع مختلف می شود و نقش مهمی در دوام بیشتر آنها دارد. این روغنها از فرآورده های نفتی می باشد که با توجه به کیفیت و مواد اولیه به کار رفته در آن قیمت متفاوتی دارند و به علت کاربرد و استفاده فراوان در بسیاری از صنایع فروش بالایی را به خود اختصاص داده اند.

11b5c2264b75261981a0774bdef94fe1 - توزیع کننده روغن مخصوص روانکاری در ایران

مواد افزودنی به روغن مخصوص روانکاری

af5b8bb869051c8ca99ef65587100dc5 - توزیع کننده روغن مخصوص روانکاری در ایران مواد افزودنی به روغن روانکاری برای افزایش کارایی و عملکرد آنها مورد استفاده قرار می گیرد که نوع و میزان این مواد افزودنی با توجه به روغن و شرکت تولید کننده آن متفاوت می باشد و از این مواد عبارتند از:

  • مواد افزودنی بهبود اصطکاک و پاک کننده ها
  • مواد افزودنی ضد خوردگی و ضد ساییدگی
  • مواد افزودنی ضد اکسیداسیون و ضد کف

با اضافه کردن این مواد از زنگ زدن سطوح پیشگیری می شود همچنین از ایجاد کف و خوردگی جلوگیری می گردد و امروزه در کارخانه های تولید کننده این مواد به انواع روغن های روانکاری که بر پایه سنتزی و معدنی  می باشند برای داشتن عملکرد مطلوب و مناسب اضافه می کنند.

عمده فروشی روغن مخصوص روانکاری

6d1ff4e75e3bf6245982ab406275ec22 - توزیع کننده روغن مخصوص روانکاری در ایران عمده فروشی روغن مخصوص روانکاریس را با کمی تحقیق و جستجو به راحتی می توانید پیدا نمایید. یکی از مراکز فروش عمده روغن روانکاری همین شرکت می باشد که انواع این محصول را با برند معتبر و کیفیتی عالی ارائه می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید و مشخصات کالا با کارشناسان شرکت تماس حاصل نمایید.
شایان ذکر است که خرید و فروش در این مرکز فقط به صورت عمده انجام می شود که قیمت پایین و مقرون به صرفه تر از خرید جزئی است و برای خریدار و فروشنده سود خوبی به همراه دارد و مشتری استقبال بهتری از این نوع خرید می کند.

در شرکت های تولید کننده با استفاده از متریال درجه یک و توسط تکنولوژی مدرن و بهره وری از پرسنل مجرب طبق استانداردهای لازم انواع روغن روانکاری تولید می شود و در بسته بندی های متنوع و در وزن های مختلف ارائه می گردد که مشتری با توجه به نیاز خود می تواند محصول مورد نظر را در حجم دلخواه خریداری نماید.
بسیاری از برندهای تولید کننده معروف و صاحب نام علاوه بر تأمین نیاز بازار داخلی این محصول را به سایر کشورهای همسایه نظیر عراق، افغانستان و حوزه خلیج فارس و … صادر می کنند که به دلیل مرغوبیت در کشورهای مقصد نیز مشتریان زیادی دارد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.