به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

توزیع کننده روغن روانکاری گالنی

توزیع کننده روغن روانکاری گالنی در بازار حضوری و فیزیکی این محصولات را بر اساس نوع کاربری به مشتریان معرفی می نماید. روغن های روانکاری دارای نمونه های مختلفی هستند که می توانند در بسته بندی های متعدد و متفاوتی در بازار موجود باشند.

0123da724e7daae451fced3c5e44e84d - توزیع کننده روغن روانکاری گالنی

انواع روغن روانکاری از نظر حالت فیزیکی

4ef2e0c3460a01b171a1b2ef61ab50b2 - توزیع کننده روغن روانکاری گالنی روانکارها در یک نگاه کلی و بر اساس نوع کاربری در دو دسته بزرگ روانکار های خودرو و روانکار های صنعتی تقسیم‌بندی می‌شوند.

در مرحله بعد روانکارهای صنعتی خود نیز به دو دسته عمده روغن های صنعتی و روانکار های مخصوص دیگر مانند انواع گریس ها، انواع روانکاری های فلز کاری و روانکاری های جامد تقسیم بندی می شوند.

به عبارت دیگر می توان گفت انواع  روانکاری ها را می ‌توان از نظر حالت فیزیکی در نمونه ‌های مختلفی تقسیم بندی کرد. در راستای این موضوع روانکارها در چهار دسته عمده تقسیم بندی می شود که شامل موارد زیر می شوند:

  1. روان کننده های گازی
  2. روان کننده های مایع
  3. گریس ها
  4. روان کننده های جامد

در مرحله بعد در زمینه تقسیم بندی انواع روغن روانکاری می توان این محصولات را در دو دسته بزرگ روغن های معدنی و روغن های سنتزی دسته‌بندی کرد.

در زمینه تولید انواع روانکار های مایع یا روغن های روانکاری از مشتقات نفت خام استفاده می شود. بین روغن های روانکاری معدنی و روغن های روانکاری سنتزی از نظر عملیات تولیدی و ایجاد یک سری واکنش های شیمیایی کنترل شده تفاوت های دیده می شود. همچنین در بین این دو محصول از نظر قیمت و کاربرد نیز تفاوت های موجود است و معمولاً روغن های روانکاری معدنی نسبت به روغن های سنتزی بیشتر تولید می شوند و  از قیمت فروش پایین تری برخوردار هستند.

نمایندگی فروش روغن روانکاری گالنی

c3e2394525651025733b83fac073aece - توزیع کننده روغن روانکاری گالنی در نمایندگی فروش روغن روانکاری، این محصولات در بسته بندی های متفاوت و معمولاً در بسته بندی های گالنی معرفی می شوند.

روغن های روانکاری مایع نسبت به دیگر روانکارها دارای کاربرد های بیشتری هستند و می ‌توانند به عنوان مهمترین روانکارها در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گیرند.

معمولاً بسته ‌بندی این روغن ها به صورت گالنی و در وزن ‌های ۱۰ لیتر، ۲۰ لیتر و … دیده می شود. منظور از بسته بندی کردن روغن های روانکاری به صورت گالنی در  راستای حفظ و نگهداری بلند مدت این محصولات انجام می ‌شود.

گالن هایی که در این صنعت مورد استفاده قرار می گیرند معمولاً به کمک مواد پلی اتیلنی تهیه شده اند و می توانند از محتویات درون در برابر سایر عوامل شیمیایی و نور خورشید و هم چنین رطوبت محافظت نمایند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.