به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

ارائه کننده روغن مخصوص روانکاری عالی

روان کننده ها، مایعات بسیار مهمی می باشند که در ماشین آلات گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرند. از این محصولات، در روغن کاری دستگاه های صنعتی، ماشین، موتور سیکلت، آسانسور و حتی دوچرخه کار می گیرند. ارائه کننده روغن مخصوص روانکاری، آن را در کیفیت عالی برای شما عرضه می کند. 

e5a9af1eed6eb60112acc1107a6010ce - ارائه کننده روغن مخصوص روانکاری عالی

انواع روغن مخصوص روانکاری

894b38146e2b0ca682717dfe3f756100 - ارائه کننده روغن مخصوص روانکاری عالی بهتر است در همین ابتدا، انواع روغن مخصوص روانکاری را برای تان معرفی کنیم. آنان را می شود از نقطه نظر ساختاری به سه دسته اصلی تقسیم بندی کرد که از پایه مواد نفتی و غیر نفتی تولید شده اند. مثلاً مینرال ها که در کشورمان مصرف بالایی دارند، از مواد معدنی تولید می شوند. 

در این میان، نوع سنتتیک داریم که کاملاً سازگار با محیط زیست است و پایه ساختاری آن، مواد آلی هستند. به نوعی این نوع از سیال، مصنوعی است که ساخته دست بشر می باشد. در کنار این دو گزینه، نیمه سنتتیک هم وجود دارد. این محصول، از نظر کیفی، بین دو نوع دیگر قرار می گیرد. 

اما اگر بخواهیم که روان کننده ها را در دسته بندی های کوچکتر و کاربردی تقسیم بندی کنیم، می شود از این گونه از آنان نام برد: 

  • روغن موتور 
  • روغن گیربکس 
  • روغن ترمز 
  • روغن فرمان هیدرولیک 
  • روغن تردمیل 
  • روغن موتور سیکلت 
  • روغن آسانسور (ریلی، سیم بکسل و موتور) 

به نحوی می توان مدعی شد که همه وسایل نیاز به روغن کاری دارند تا به این شکل، دوام بیشتر و عملکرد بهتری داشته باشند. در بخش بعدی، درباره مزیت های استفاده و نحوه تولید آن بیشتر توضیح می دهیم. 

شرکت تولید روغن مخصوص روانکاری

a47618ab63a06cf73de925696d3df391 - ارائه کننده روغن مخصوص روانکاری عالی همانگونه که در بالا اشاره کردیم، شرکت تولید روغن مخصوص روانکاری، در سه نوع اصلی محصولات خود را می سازد. کارخانه سعی می نمایند تا با استفاده از بهترین مواد اولیه، کالایی در خور توجه را به دست مصرف کننده برساند. به این ترتیب، فروش بالایی محصولاتش خواهد داشت. 

عموم تولیدی ها، محصولات خود را امروزه با استفاده از فرمول های پیشرفته و دستگاه های مدرن، می سازند. آنان ها از خطوط تولید متفاوتی کار می گیرند و کالایی را که ارائه می دهند، در بسته بندی هایی با اوزان گوناگونی عرضه می شوند. 

در هر صورت، تولید روغن روانکاری در ایران، از سوی شرکت های بزرگی صورت می گیرد که این سیالات، نه تنها در بازار داخلی، بلکه به خارجی از کشور هم ارسال می گردند. 

این روغن ها، ویژگی های منحصر به فردی دارند و برای عدم خوردگی، ساییدگی، داغ شدن و جلوگیر از خطرات مختلفی، به شکل وسیعی مورد استفاده واقع می شوند. 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.