به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

ارائه کننده روغن روانکاری برودر در بازار

روغن روانکاری برودر نوعی روغن است که خاصیت روان کنندگی و حرکت راحت قطعات یک خودرو یا تجهیزات مختلف را بر عهده دارد. در حقیقت استفاده از این روغن ها در هر وسیله ای اعم از وسایل برقی کوچک مانند چرخ خیاطی و دستگاه های مختلف اجتناب ناپذیر است. این مرکز ارائه کننده روغن روانکاری با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به خریداران در نقاط مختلف کشور می باشد.

de6e4d7f97b82c83249a14420f183db9 - ارائه کننده روغن روانکاری برودر در بازار

ویژگی روغن روانکاری برودر

1ad2669bcc191f2bc0fde458a91729e5 - ارائه کننده روغن روانکاری برودر در بازار روغن روانکاری برودر می تواند به سه حالت فیزیکی یعنی جامد، مایع و گاز باشد. به طور کلی روغن های روانکاری به دو دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:

  • روانکار های خودرو مانند روغن دنده و روغن موتور
  • روانکار های صنعتی از قبیل روانکار های ویژه، روانکار های صنعتی و گریس ها

در هر نوع روغن با هر کاربری روغنی با نام روغن پایه به کار برده می شود که اساس همه روغن ها را تشکیل می دهد. این روغن در پالایشگاه های نفت خام به دست آمده و همان طور که بیان شد روغنی است که همه روغن ها بر آن اساس تولید می شوند.

روغن های روانکاری نیز با کاربرد های متنوع با استفاده از روغن های پایه و ترکیبی افزودنی از دیگر روغن ها مختص هر صنعت تهیه می شوند که در هر صنعت و در هر ماشین، مختص استفاده همان می باشند.

ویژگی روغن روانکاری و مشخصات فنی آن سبب شده است تا استفاده از این روغن ها در ماشین آلات مختلف صنعتی یک ضرورت باشد. نقش این روغن ها در دستگاه مورد نظر مانند نقش خون در رگ های بدن انسان است که بدون آن عملا انسان فاقد حیات خواهد شد.

روغن نیز در یک وسیله حرکت راحت بین قطعات و اجزای آن را تسهیل بخشیده و عمر مفید آن را افزایش می دهد. 

قیمت روغن روانکاری برودر در تهران

0b5ff2862f1f526ac1676f048bb2f631 - ارائه کننده روغن روانکاری برودر در بازار روغن روانکاری برودر با غلظت یا ویسکوزیته متفاوت تولید می شود که بر این اساس قیمت آن فرق می کند. این روغن ها با غلظت های مختلف ویژگی های گوناگونی دارند که مناسب وسایل و تجهیزات سبک و سنگین ساخته می شوند.

قیمت روغن برودر در تهران نیز تابعی از روش بسته بندی، غلظت روغن و همچنین شیوه خرید آن می باشد. این ترکیبات به صورت های لیتری و بشکه ای و فله به فروش می رسند که فروش فله ای و عمده آن خریدی ارزان قیمت را برای خریدار به همراه دارد.

بسیاری از صنایع بزرگ که نیاز دائمی به روغن کاری دستگاه های خود دارند نیاز به خرید عمده و کلی روغن روان کننده دارند. به همین دلیل در این گونه مواقع آنها می توانند با خرید عمده قیمت خرید این کالا را به طور قابل ملاحظه ای کاهش داده و آن را ارزان تر تهیه نمایند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.