به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

ارائه کننده روغن روانکاری ایرانی خوب

تقریبا اکثر تجهیزات صنعتی نیاز به مراقبت دارند تا راندمان کارشان، روند طبیعی را طی کند و بهبود یابد. یکی از مواد مراقبت کننده از آنها، روغن روانکاری است. 

در ادامه با ما همراه باشید تا درباره این نوع روغن و همچنین خرید روغن روانکاری ایرانی از ارائه کننده، اطلاعات تکمیلی و مفید در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

fbc3f0446ba453ed4e26fdf2ccf6e096 - ارائه کننده روغن روانکاری ایرانی خوب

جلوگیری از زنگ زدگی با روغن روانکاری

3f8540c4e8eed987828ecc6d531a5336 - ارائه کننده روغن روانکاری ایرانی خوب  دستگاه های صنعتی دارای قسمت‌ها و قطعاتی هستند که روی هم قرار گرفته و می‌ لغزند و به این ترتیب ممکن است، در صورتی که روغن کاری نشود، عملکرد دستگاه به شدت افت کند. 

یکی از مواردی که می‌تواند در صورت عدم روانکاری رخ دهد، زنگ زدگی است. 

زنگ زدگی می‌تواند سبب خوردگی و فرو ریختن قسمت‌ هایی از دستگاه شود. 

روغن کاری با روغن ایرانی می‌تواند یک پوشش محافظتی روی آن ایجاد کند و از نفوذ رطوبت و اکسیژن جلوگیری شود و به این ترتیب امکان زنگ زدگی و فرسایش کاهش یابد. 

همچنین زنگ زدگی می‌تواند به علت مجاورت قطعات با اسیدها و یا بازها  ایجاد شوند و روغن کاری قطعات می‌تواند یک سد محافظتی در برابر خاصیت خوردگی این مواد ایجاد کند. 

علاوه بر اینها روانکاری می‌تواند، اصطکاک بین قطعات را کاهش دهد. کاهش اصطکاک باعث می‌شود که سرعت کار دستگاه افزایش پیدا کند و همچنین گرمای زیادی بین قطعات ایجاد نشود و به این ترتیب امکان خرابی دستگاه پایین بیاید. گرمای زیاد می‌تواند سبب از کار افتادن سیستم‌های هیدرولیک دستگاه شود. 

روغن خوب، روغنی است که سبب ایجاد جرم در بین قطعات نشود و به این ترتیب قطعات می‌توانند به راحتی روی هم بلغزند. منظور از ایجاد جرم، توده‌های غلیظ سیاه رنگ است که روغنی بوده و در قسمت‌های مختلف دستگاه رسوب می‌کنند. 

همچنین استفاده از روغن روانکاری در صورتی که دارای رنگ باشد، می‌توان از آن برای دو منظور استفاده کرد، هم برای ایجاد پوشش محافظتی و هم برای رنگ دهی به آن. 

قیمت انواع روغن روانکاری ایرانی

724f8cc6da7c3806378c9d71bb03ee2f - ارائه کننده روغن روانکاری ایرانی خوب با توجه به گسترش انواع مختلف صنایع، میزان استفاده از روغن‌ های روانکاری نیز بسیار افزایش یافته و به این ترتیب از آن جایی که میزان تقاضای این محصول بالاست، تولید آن نیز بیشتر شده است. 

مجموعه ما یکی از ارائه کنندگان این محصول با کیفیت بالا و همچنین قیمت مناسب است که سبب رضایت عده کثیری از مشتریان شده است. 

متقاضیان محترم می‌توانند جهت اطلاع از قیمت انواع روغن روانکاری خوب ایرانی  به سایت اینترنتی و معتبر ما مراجعه کنند و پس از ارتباط با مشاوران سایت ما و قیاس قیمت‌ها، در صورت تمایل اقدام به ثبت سفارش نمایند. 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.