به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

ارائه روغن روانکاری دستگاه صنعتی

روغن روانکاری دستگاه صنعتی همان طور که از نامش پیداست نوعی روغن مناسب برای کاهش اصطکاک بین قطعات یک ماشین یا دستگاه می باشد. توسط این روغن ها قطعات به راحتی امکان حرکت و جابه جایی روی هم را پیدا می کنند.

7e03eaec46fc7a86a60f852f97853751 - ارائه روغن روانکاری دستگاه صنعتی

پرمصرف ترین روغن روانکاری دستگاه صنعتی

341bf62c684ee7a7b73fde53bb2218d6 - ارائه روغن روانکاری دستگاه صنعتیروغن های روانکاری دسته ای از روغن هایی هستند که در انواع صنعتی و غیر صنعتی تولید شده و کاربرد های مختلفی دارند.

روغن های صنعتی همان طور که از عنوان شان پیداست برای ماشین آلات و دستگاه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. این روغن ها از مواد اولیه متفاوتی تهیه می شوند که بر این اساس برخی از آنها به دلیل استفاده زیاد به پر مصرف ترین روغن ها مبدل شده اند.

از جمله روغن هایی که در بخش صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از:

  • روغن دنده صنعتی در صنایع نیروگاهی، فولاد، سیمان، لاستیک و کاغذ 
  • روغن توربین قابل کاربرد در توربین های گاز، بخار و آب 
  • روغن ترانسفورمر که کاربرد گسترده ای مانند خاصیت ضد خورندگی، روان کنندگی و پایداری حرارتی بالا دارد. 
  • روغن های هیدرولیکی و گردشی در یاتاقان ها، موتور پمپ های الکتریکی، پرس های سبک و سنگین و ماشین آلات نساجی
  • روغن های حل شونده ماشینکاری و برشکاری در فرزکاری، مته کاری و تراشکاری
  • روغن های چند منظوره ماشین آلات کشاورزی و زراعی 

نوع روغن مورد استفاده در هر یک از این دستگاه ها با هم متفاوت بوده و بر این اساس روغن دستگاه صنعتی را بر اساس نوع دستگاه مورد نظر باید خریداری کرد.

اهمیت استفاده از این روغن ها بسیار پر رنگ است. در واقع با استفاده از روان کننده ها ضمن افزایش طول عمر مفید قطعات یک دستگاه بیشتر و حرکت روان تر و کار کردن نرم با آن به راحتی امکان پذیر خواهد شد.

فروشنده روغن روانکاری دستگاه صنعتی در بازار

1f3b6752b231a70f679fcdb50b2c9a12 - ارائه روغن روانکاری دستگاه صنعتیگستردگی استفاده از روغن های روانکاری دستگاه های صنعتی سبب شده است تا تمامی وسایل و تجهیزات صنعتی به عنوان یک جزء فعال از آن استفاده نمایند.

بدون استفاده از چنین روغن هایی دستگاه به اصطلاح خشک شده و به مرور زمان با آسیب هایی همراه خواهد شد.

فروشنده روغن های صنعتی با انواع مختلف آن آشنا بوده و در این زمینه می تواند اطلاعات لازم را در مورد بهترین نوع روغن و همچنین متناسب بودن آن با دستگاهی خاص در اختیار افراد قرار دهند.

نوع روغن و میزان کاربرد آن و همچنین کیفیت تولید آن از مهمترین فاکتور هایی هستند که در این زمینه لازم است خریداران به آن توجه کرده و در صورتی که سوالاتی در این زمینه دارند از فروشنده بپرسند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.