به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

ارائه روغن روانکاری آسانسور در بازار

 ارائه روغن روانکاری آسانسور در بازار می تواند شما را به درآمد بالایی برساند. روانکاری آسانسور ها با استفاده از روغن های مخصوص یک امر ضروری و لازم می باشد.

5946cccb89992c878ed0316ae2d9521a - ارائه روغن روانکاری آسانسور در بازار

غلظت روانکاری آسانسور چگونه باید باشد؟

a932242ba7209cfbe8e85bffe44b1bd0 - ارائه روغن روانکاری آسانسور در بازار

غلظت روانکاری آسانسور باید به صورتی که روغن روانکاری به خوبی روی سطح مورد نظر بچسبد. برای روانکاری آسانسور از روغن استفاده می کنند. روغنی که برای این منظور استفاده می شود به دو دسته زیر می باشد:

  • روغن های معدنی یا روغن های مینرال
  • روغن های مصنوعی یا روغن های سنتتیک

این دو روغن به هیچ عنوان نباید با هم مخلوط شوند. روغن سنتتیک که برای روانکاری آسانسور استفاده می گردد کیفیت و عمر بالاتری نسبت به روغن های مینرال دارد. روان کاری یا روغن های آسانسور برای قسمت های مختلفی استفاده می شود که ما در زیر به طور خلاصه آن ها را بیان می کنیم:

  • روغن سیم بکسل آسانسور: روش هایی مختلفی برای روغن کاری سیم بکسل استفاده می شود که ما به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم: 1_ روش حمام پیوسته 2_ روش چکاندن 3_ آغشته کردن 4_ برس کردن 5_ ریختن 6_ پاششی تحت فشار روغنی مناسب روانکاری سیم بکسل آسانسور می باشد که چسبندگی فوق العاده ایی داشته باشد. این روغن باید زود اکسید یا بخار نشود. از سیم بکسل در برابر زنگ زدگی محافظت کند و روغن به صورتی باشد که با شست و شو از بین نرود.
  • روغن موتور آسانسور: این روغن همان طور که از نامش پیداست برای روانکاری موتور آسانسور استفاده می شود. روغن موتور باید بتواند از زنگ زدگی موتور جلوگیری کند. این روغن باید بتواند ذرات ناشی از سایش را از روی موتور بردارد. روغن موتور آسانسور باید بتواند روانکاری را به خوبی انجام دهد.
  • روغن ریل آسانسور: برای روانکاری ریل های آسانسور باید از روغن های باکیفیت استفاده شود. تا روغن بتواند به ریل وزنه و کابین نفوذ کند.

استفاده از روغن کاری بر روی آسانسور ها دارای مزیت های زیر می باشد که ما به طور خلاصه به آن ها اشاره می کنیم:

  • این روغن ها باعث می شوند عملکرد آسانسور بهبود یابد و طول عمر آن ها افزایش یابد.
  • روانکاری آسانسور باعث افزایش طول عمر آسانسور می شود.
  • از زنگ زدگی و خوردگی قسمت های مختلف آسانسور جلوگیری می کند.
  • هنگام استفاده از روغن های روان کاری به هیچ عنوان نباید روغن های مصنوعی و معدنی را با هم مخلوط کنیم.

فروشندگان روغن روانکاری آسانسور

0450fb93d86983a54d304f46386f88f1 - ارائه روغن روانکاری آسانسور در بازار فروشندگان روغن روانکاری آسانسور توانسته با عرضه این گونه محصولات در آمد بالایی را کسب کنند. روغن رونکاری آسانسور همان طور که از نامش پیداست برای روان کردن و خوب کار کردن آسانسور استفاده می شود. برای روانکاری قسمت های مختلف آسانسور باید از روغن های مخصوصی استفاده کرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.